Aktuális hirdetmény

2016.08.29

Augusztus 30-án, 10-17 óráig:

Tankönyvosztás az Iskolában.

Személyi szám, vagy diákigazolvány szám szükséges a tankönyvek átvételéhez.

Az angol szakjegyzetek átvétele augusztus 31.-ig:

a Kossuth Lajos könyvesboltban (Berzsenyi tér 2.)

Szeptember 1-én, 8 órakor:

Tanévnyitó ünnepély.

(A gyerekek 3/4 8-ra érkezzenek, ünnepi ruhában, váltóruhát hozhatnak.)  Az ünnepélyt követően a 2. – 3. óra: osztályfőnöki óra. Utána az órarend szerinti órák következnek.

Szeptember 5-én, hétfőn:

Szülői értekezlet.

Délután fél 5-től  az alsó tagozatos, 5 órától a felső tagozatos osztályok szülői értekezletei kezdődnek.