Beiskolázási felhívás

2017.04.03

Értesítjük a szülőket, hogy a 2017/2018. tanévre, az első évfolyamra történő beiskolázás iskolánkban

2017. április 20. (csütörtök) 8.00 órától 19.00 óráig,
2017. április 21. (péntek) 8.00 órától 18.00 óráig
történik.

Az első évfolyamra történő beíratáskor be kell mutatni a gyermek nevére kiállított személyi azonosítót tartalmazó és a lakcímet igazoló hatósági igazolványt, továbbá az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást (óvoda adja ki a szülők részére).

A felvételről vagy a felvétel elutasításáról az iskola igazgatója értesíti a szülőket.

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén a Szombathelyi Tankerületi Központ igazgatója dönt a felülbírálati kérelmekről.

Letölthető mellékletek:
Jelentkezési lap
Nyilatkozat életvitelszerû tartózkodási helyrõl
Nyilatkozat szülõi felügyeleti jogról
Nyilatkozat hit- és erkölcstan oktatással kapcsolatosan
A Vas Megyei Kormányhivatal közleménye