Diákolimpián elért eredmények

Grabarics Milán bejutott az I. korcsoportos, 50 méteres mellúszás döntőjébe, ahol országos 16. helyezést ért el.

A III. korcsoportos lány kézilabda csapat ezüstérmet szerzett a városi bajnokságon, így a megyei döntőn mérethette meg magát, ahol 5. helyezést ért el. A csapat tagjai : Czenki Petra, Lakics Leila, Kelemen Júlia, Novák Luca, Oláh Gabriella, Sebestyén Zsófia, Sugár Dorka, Tájmel Anna, Varga Olívia.

Tóth András ezüstérmet szerzett a tollaslabda III. korcsoportos versenyén, így biztosítva a továbbjutást.

Az iskola tanulói megmérettették magukat a mezei futóversenyen, ahol Bilics Boglárka, Czenki Petra, Németh Borbála és Sebestyén Zsófia alkotta a lány csapatot, Fülöp Szilárd, Jászberényi Ádám, Németh Bence, Spitzer Vendel és Vincze Bence alkotta a fiú csapatot. Németh Bence egyéni 5. helyezést ért el.

A röplabda városi versenyen Bilics Boglárka, Horváth Hanna, Mayer Kármen, Németh Borbála, Poór Noémi, Tibold Emma és Vass Hanna képviselte az iskolát.

A kötélugró versenyen Varga Olívia, és Varga Laura képviselte iskolánkat.