Iskolák jégen

2019.01.14

2019. január 10-én ismét megrendezésre került a Városi Diáksport Bizottság szervezésében az “Iskolák a jégen” városi sportvetélkedő, mely versenyzési, szórakozási lehetőséget biztosított a Városi Műjégpályán a korcsolyázást szerető diákoknak.

6+2 fős csapatok játékos ügyességi feladatokban, sor- és váltóverseny formájában mérhették össze korcsolyatudásukat és kitartásukat.

Tanulóink mind a fiú, mind a leány kategóriában eredményesen képviselték iskolánkat.

Bár a tisztes helytállás mellett néha estünk-keltünk, csúsztunk-másztunk is, mindenki nagyon jól szórakozott, sokat nevet és vidám volt.

De talán mégis a legfontosabb:
Látni lehetett az arcokon, hogy kedvet és motivációt kaptak ahhoz, hogy ezután még több időt töltsenek a jégen…