Országos Diákolimpiai Bajnok Németh Hunor Dénes

2018.05.11

Németh Hunor Dénes, iskolánk 2. osztályos tanulója az idén is jogot szerzett az országos diákolimpián való indulásra kötélugrásban. Hunor a tavalyi sikerek (futásban 3., szabadon választott gyakorlatban 1., összetettben 2. hely) után idén még nagyobb terveket szőtt, melyeket sikerült is megvalósítania. A 30 másodperces futásban egyéni rekordját beállítva 65-öt futott. Egyetlen lépéssel maradt el az elsőtől, így ebben a számban ezüstérmes lett. A kötelező gyakorlatot azonban hibátlanul, a leggyorsabb idővel teljesítve hajtotta végre, így mind a kötelező gyakorlatot, mind az összetett versenyt megnyerte. Ezzel Országos Diákolimpiai Bajnok lett.

Gratulálunk ehhez a kiemelkedő teljesítményhez.