Rock and Roll Táncverseny

2018.05.11
Nyugat-dunántúli Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny,
Táplánszentkereszt,  2018.04.22.

Április 22-én Táplánszentkereszten került megrendezésre Németh Árpád Emlékverseny néven az idei első Nyugat-dunántúli Akrobatikus Rock and Roll Táncverseny, ahol iskolánk tanulói a Nyitra FreeTime SE képviseletében vettek részt. Az alábbi nagyon szép eredmények születtek:

Kislány Duó kategória:

•   1. hely Németh Ramóna – Horváth Boglárka
  •   2. hely Horváth Boglárka – Nagy Anna Róza
  •   7. hely Bognár Hanna – Németh Nóra
  • 11. hely Horváth Maja – Novák Nóra

Mini páros kategória:

•  2. hely Csőre Levente – Boros Fanni
  •  3. hely Németh Hunor Dénes Varga Ramóna Linda (Black Bunny Pápa)
  •  8. hely Vincze Bence – Szalóky Dorina

Lány Trió kategória:

•  2. hely Horváth Boglárka – Németh Ramóna – Boros Fanni
  •  3. hely Horváth Maja – Nagy Anna Róza – Novák Nóra

Felkészítő edző: Németh Éva

Gratulálunk a remek eredményekhez.