Természetjárók a Medve-szurdokban

2018.05.21

Szombaton – 2018. május 12-én – 22 gyerek és 11 felnőtt a FreeTime természetjáró szakosztály szervezésében meghódította Ausztriában a Medve-szurdokot és az 1720 m magas Hochlantsch-ot. A szurdokban 164 lépcső megmászásával 1200 m-es tengerszint feletti magasságra jutottunk, majd onnan sziklás-erdős terepen még 500 m-t emelkedtünk. A hegytetőn egy hatalmas kereszt alatt napozhattunk egy cseppet, a visszautat egy kis jégesővel fűszerezett eső jellemezte.

Köszönjük Martin Eszter és Pesti Péter pedagógusoknak a sok-sok munkát és felelősségvállalást. A kedves, vállalkozó szülőknek a csatlakozást, részvételt.

A következő túrára készülve:
A FreeTime vezetősége.