Étkezés

Az étkezési díj fizetésének legközelebbi időpontjai:

2020. február 11-én és 18-án 07:00 és 14:00 óra között a rendszergazda irodájában.

Iskolánkban a HUNGAST vállalat végzi az étkeztetést.

A diákétkeztetéssel kapcsolatos felvilágosítás, tájékoztatás az Aranypatak Étterem telefonszámain kérhető: 94/510-005 és 94/340-120.

Iskolai ügyintéző: Szilvágyiné Szalai Erika,
a Vadvirág Óvoda (Selmec u. 2.) titkára.
 Telefon: 06 20/327-0350

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.