1848-49-es forradalom és szabadságharc emlékére rendezett futás

2020.03.11

Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc emlékére rendezett futás hagyománnyá vált az iskola életében. Megyei szinten több iskola valamint egy óvoda képviseltette magát a megmérettetésen. Minden résztvevő üdítő és műzliszelet jutalmat kapott. Osztályonként az első három helyezett a fiúk és a lányok közül érem és oklevél díjazásban részesült. A távok korcsoportonként eltérőek voltak, 500-1848 méter között. Az időjárás és a hangulat is remek volt.

Gratulálunk minden résztvevő diáknak és büszkék vagyunk rájuk.

1.helyezett 2.helyezett 3.helyezett
1.osztály