A Nyitrában is dolgoztak a MosolyManók

2021.12.05

Iskolánk is bekapcsolódott a MosolyManók karácsonyi ajándékgyűjtésébe.

Összesen 98 csomag gyűlt össze, hogy mosolyt varázsoljanak a rászoruló gyermekek  arcára.

A használt, de jó állapotú játékokat szép karácsonyi dobozokban hozták a Nyitrások, hogy a GLS Hungary szállítóval eljuthasson a Máltai Szeretetszolgálathoz.

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.