‘Because We Care’ – természetvédelmi vetélkedő

2019.03.07

Iskolánk három 7. osztályos tanulója – Albert Eszter, Trencsér Lilien, Czenki Márk – március 6-án a Váci Mihály Általános Iskola által megrendezett ’Because We Care’ című természetvédelemmel kapcsolatos idegen nyelvi versenyen vett részt. Az előre elkészített prezentációk bemutatása után sok játékos feladatot oldottak meg tanulóink angol nyelven és az előkelő 2. helyet szerezték meg. A bemutatókat külön értékelték, ahol a zsűri az angol nyelvű prezentációk közül tanulóink munkáját találta a legjobbnak.

Gratulálunk nekik!