Farsangoltunk

2023.02.11

Az idei farsang végre hagyományos formában került megrendezésre iskolánkban.
Közös buli volt az alsósoknak is és a felsősöknek is.
Végre együtt táncolhattak az osztályok, nem kellett a termek falain belül maradni.
Természetesen volt tombola és jelmezes felvonulás, nem maradhatott el a jelmezverseny sem.
Bár a felsősöknek nem kellett beöltözni, mégis sokan öltöttek fel jelmezt, maskarát és egyéb kiegészítőt. Volt csodálatosan ijesztő Wednesday, egér, és egyéb “partiarc”. A 6. a jelmezes osztályfelvonulással is készült.

A farsang bevétele az iskola diákönkormányzatáé, amelyet a jutalmazásokra és a diáknapi rendezvények szervezésére fognak elkölteni.

Lássuk az idei alsós egyéni jelmezesek eredményeit!

Különdíj:

Kálmán Korina 2.b osztály- Nyitra Iskola jelmez.

1.a osztály :
1. Biró Zétény- polip