Felhívás!

2020.03.12

Tájékoztatjuk a Tisztelt Szülőket, hogy az étkezési térítési díj KÉSZPÉNZBEN történő beszedését a koronavírus járvány megelőzése érdekében visszavonásig szüneteltetjük az intézményben!

Fizetési lehetőségek:

– átutalással a 10918001-00000129-17550206 bankszámlaszámra

– készpénzben az Unicredit bankban a fenti számlaszámra

Felmerült kérdés esetén kérjük keresse ügyintézőnket:

Iskolai ügyintéző: Szilvágyiné Szalai Erika,
a Vadvirág Óvoda (Selmec u. 2.) titkára.
Telefon: 06 20/327-0350