Föld napja az első és második osztályban

2020.05.04

Az 1.a és a 2. osztály a Föld napja jegyében babokat csíráztatott, majd elültette őket környezet órán. A gyerekek nagyon élvezték a feladatot, megfigyelhették a bab fejlődési szakaszait. Végül elnevezték a babokat, és új otthont adtak nekik. Volt, aki nagyban gondolkodott és egyenesen a kertjébe költöztette őket.

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.