HEBE Országos Angol Levelezős Verseny

2020.01.30
Autum in the English Speaking Country országos angol csapatverseny végeredménye és díjai megérkeztek és a mai napon átadtuk a tanulóknak.

1. helyen végzett a Kids szinten Lengyel Lilla tanárnő  csapata, Hajas Nóra, Szalóky Dorina, Németh Hunor Dénes, Soós Dominik 4. osztályos tanulók
7. helyen végzett a Junior_2 szinten Sághy Rita tanárnő csapata, Kiss Dorina, Kovács Réka, Soós Veronika, Varga Laura 8. osztályos tanulók
11. helyen végzett a Kids szinten Szántai Szilvia tanárnő csapata, Fülöp Szilárd, Kovács Kristóf , Novák Nóra, Farkas Bálint 4. osztályos tanulók.

Gratulálunk mindenkinek az elért eredményhez!!
Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.