HEBE Országos Angol Levelezős Verseny

2019.12.20

Iskolánk három csapata kiemelkedő eredményt ért el az őszi levelezős versenyen.

Országos I. helyezést ért el a negyedik osztályból Lengyel Lilla tanárnő csapata:

Hajas Nóra, Szalóky Dorina, Németh Hunos Dénes, Soós Dominik

Országos 11. helyen végzett a negyedik osztályból Szántai Szilvia tanárnő csapata:

Novák Nóra, Farkas Bálint, Fülöp Szilárd, Kovács Kristóf

Junior kategóriában 10. helyet szerezte meg a hetedik osztály csapata Sághy Rita tanárnő vezetésével:

Kiss Dorina, Kovács Réka, Soós Veronika, Varga Laura

Gratulálunk és köszönjük ezt a szép karácsonyi ajándékot!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.