Interaktív tábla ajándék

2019.06.11

\\ Mások öröme a mi örömünk ///

AGS Mérnökiroda csapata egy interaktív táblát ajándékozott a Nyitra Utcai Általános Iskolának.

Hitvallásuk követendő példát ad: Hiszünk abban, hogy sikerünket nemcsak az üzleti eredmények mérik, hanem hogy mennyire tudjuk jól szolgálni a minket körülvevő közösséget.

“…mert a vállalatok tevékenységükkel hatással kell, hogy legyenek egy társadalom életére.

Külön köszönet az érte a cég társtulajdonosának Varga Richárd Attilának.

Mostani 2B osztály tanulói nagy örömmel vették birtokba a készüléket.

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.