Medve Matek Szabadtéri verseny

2024.06.14

A Medve Matek Szabadtéri verseny a Csónakázó tó körül került megrendezésre.

Alexy Lilián, Idaházi Anna és Szalóky Laura csapata arany minősítést, Pankotay Emma, Szabó-Szakály Bodza és Bruno Sarah csapata ezüst minősítést szerzett.

Gratulálunk a szép teljesítményhez!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.