Ősz a Nyitrában

2020.10.22

Diákönkormányzatunk idén is versenyt hirdetett Halloween alkalmából. Iskolánk udvarát faragott tökök és ötletes őszi dekorációk tették otthonossá.

Az őszi szünetben pedig online zajlik a gyerekek jelmezversenye, ahol szavazhatnak is egymásra. Mindkét verseny eredményhirdetésére az őszi szünet után kerül sor.

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.