Suli-képek fotópályázat

2020.10.19

Az AGORA Művelődési és Sportház által kiírt Suli-képek fotópályázatán Győrvári Lili 3. osztályos tanuló díjazásban részesült.
A díjátadó a vírushelyzet miatt márciusról elhúzódott, így a mai napon került megrendezésre.
A pályázat témaköre: a diákok iskolai mindennapjaink, hétköznapjainak és ünnepeinek bemutatása a fotográfia műfajának segítségével.
Segítő tanár: Csepregi-Molnár Adél
A beérkezett pályaművek közül mindegyik kiállításra került.
A kiállítás megtekinthető: 2020. október 19 – 31. Hétköznap: 9.00-20.00 óráig, szombaton 9.00 – 16.00 óráig
Helyszín: AGORA Szombathelyi Kulturális Központ, Szombathely, Március 15. tér 5.

Gratulálunk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.