A COVID az 1. osztályosok „szemével”

2021.08.24

A tavalyi év online oktatása után az Epson cég pályázatot írt ki a távoktatás, és a Covid alatt megélt élményekről.

A pályázatra egy kisfilmmel jelentkezett az 1. osztály.

Igaz, a pályázaton nem nyertünk, de született egy remek kisfilm a tavalyi 1. osztályról.

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.