A diákönkormányzat által szervezett versenyek és eredmények

2020.12.04

Rajzverseny a népmese napja alkalmából:

 1. helyezés: Al-Zahri Dana 1. osztály
 2. helyezés: Guttmann Kira 4. b osztály
 3. helyezés: Mosonyi-Nagy Réka 4. b osztály.

Tökfaragó verseny:

 1. helyezett: Győrvári Lili 3. osztály
 2. helyezett: Németh Anna 2. a osztály
 3. helyezett: Németh Vilmos 3. osztály

Különdíjak:

 • Ferencz Máté 1. osztály
 • Ferenczy Flórián 2. b osztály
 • Ujházi Laura 3. osztály.

Őszi dekoráció készítése:

 1. helyezett: Pukler Hanga 1. osztály
 2. helyezett: Németh Lili 2. a osztály
 3. helyezett: Győrvári Lili 3. osztály.

Bábu készítés:

 1. helyezett: 4.b osztály
 2. helyezett: Győrvári Lili 3. osztály

Halloweeni jelmezverseny:

 1. helyezett: 8. osztály
 2. helyezett: Takács Luca 3. osztály, Győrvári Lili 3. osztály, Németh Nóra 4. b osztály
 3. helyezett: Albert Milán 1. osztály, Nagy Anna Róza 5. osztály.
Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.