AGORA Forgószínpad Művészeti Fesztivál

2021.06.01

Iskolánk tanulói részt vettek az AGORA Forgószínpad Művészeti Fesztiválján május 30-án.

Eredmények:

Alsósok:

Versmondás:

Győrvári Lili Anna 3. osztály: ezüst minősítés
Felkészítő: Csepregi-Molnár Adél

Ének:

Pál Martin 2.a osztály: arany minősítés
Felkészítő: Bukovics Judit

Hangszer:

Grabarics Gergő (gitár) 4.a osztály: arany minősítés
Felkészítő: Bujtás Ervin

Grabarics Milán (dob) 4. a osztály: ezüst minősítés
Felkészítő: Baráth Tibor

Felsősök:

Versmondás:

Czenki Petra 7. osztály: ezüst minősítés

Németh Nóra 6. a osztály: ezüst minősítés

Szalóky Dorina 5. osztály: ezüst minősítés

Nagy Anna Róza 5. osztály: bronz minősítés

Zimmermann Sára Vivien 5. osztály: bronz minősítés

Felkészítő: Szentgyörgyi Adrienn

Szívből gratulálunk minden résztvevőnek!

 

 

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.