Agora Gyermek és Ifjúsági Művészeti fesztivál 2020

2020.11.19

Az Online Agora Gyermek és Ifjúsági Művészeti fesztivál 2020 óvodások és alsó tagozatos általános iskolások között iskolánk két diákja nagyszerű eredményt ért el.

ALSÓ TAGOZATOS VERS-MESE KATEGÓRIA

ARANY MINŐSÍTÉS:
Győrvári Lili Anna 3. osztály

ALSÓ TAGOZATOS EGYÉB KATEGÓRIA

ARANY MINŐSÍTÉS:
Grabarics Milán 4.a osztály

Gratulálunk a helyezetteknek!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.