Alapszintű körzeti tornaverseny

2020.02.07

Az alapszintű körzeti tornaversenyen iskolánk csapata az erős mezőnyben bronz minősítést szerzett. Versenyzőink : Hajas Nóra, Horváth Maja Katalin, Jászberényi Tamara, Novák Nóra, Vass Mira, Nagy Anna Róza. Gratulálunk a csapatnak!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.