Angol versmondó verseny

2021.03.09

Kedves Kollégák, Gyerekek és Szülők!

Idén is megrendezzük a Nyitra Angol Versmondó Versenyt. A körülményekre való tekintettel az online térbe költöztetve, de töretlen lelkesedéssel és szeretettel várjuk a felkészülő tanulók videóit!

A zsűri már készen áll!

A Nyitra Utcai Általános Iskola Angol Nyelvi Munkaközössége

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.