Angol versmondó verseny házi forduló

2021.04.24

Iskolánk Angol Nyelvi Munkaközössége az idei tanévben rendhagyó módon rendezte meg a házi angol versmondó versenyt április 21-én. A jelenlegi járványügyi rendeleteket figyelembe véve a tanulók osztályonként mondták el verseiket a zsűri előtt, illetve néhányan élő kapcsolásban az interneten keresztül.

Szívből gratulálunk kimagasló teljesítményükhöz. Büszkék vagyunk rájuk és köszönjük a szülők támogatását, segítségét, mert ebben a nehéz időben Nélkülük nem lett volna ilyen sikeres a rendezvényünk. Az idei megmérettetésen részt vevő tanulók száma meghaladta az eddigi évek jelentkezőinek a számát, köszönet ezért a felkészítő tanítóknak, tanároknak és a szülőknek.

57 arany, 8 ezüst és 3 bronz minősítést osztott ki a zsűri, amelynek tagjai Németh Krisztina, Tóth Flóra, Nagy-Szabó Iréne és Vishalveer Lucho voltak.

A gyermekeket: Szántai Szilvia, Csepregi-Molnár Adél, Tóth Flóra, Lengyel Lilla, Nagy-Szabó Iréne és Sághy Rita készítették fel.

 

1.osztály Pukler Hanga Eszter gold/továbbjutó
Gallos Zalán gold/továbbjutó
Paksa Bende silver
Paksa Csenge silver
Póczik Panna gold
Szelezsán Emese gold
Tamás Ádám gold
Zakits Erik gold
Al-Zahri Dana gold
Bárány Balázs bronze
Dolgos Lili gold
Gáspár Rebeka gold
Horváth Dóra gold
Horváth Tatjana gold
Németh László Nimród gold
2.évfolyam Kocsis Kata Borka gold /továbbjutó
Vas Izabella gold /továbbjutó
Réthi Csongor gold/továbbjutó
Póczik Bence gold/továbbjutó
Ferenczy Flórián bronze
Mravecz Magdaléna gold
Lukátsi Borbála gold
Bóna Ádám gold
Kovács-Komlenecz Emma gold
Móricz Rebeka gold
Németh Lili gold
Németh Anna gold
Körtvélyes Eszter bronze
Németh Luca gold
Varga Szonja gold
3.osztály Győrvári Lili gold/továbbjutó
Takács Luca gold/továbbjutó
Bárány Anna gold
Bruno Sarah gold
Idaházi Anna gold
Kocsis Kata gold
Simon Bence gold
Szalóky Laura gold
Szilvágyi Nóra gold
4.évfolyam Bóna Laura gold/továbbjutó
Gáspár Viktória gold/továbbjutó
Szanyi Fruzsina gold
Németh-Steff Hanna gold
Guttmann Kira gold
Guttmann Szófia gold
Lendvai Zsáklin silver
Németh Gergő silver
Németh Nóra gold
5.osztály Szalóky Dorina gold/továbbjutó
Novák Nóra gold/továbbjutó
Nagy Anna Róza silver
Németh Márk silver
Kovács Kristóf silver
6.évfolyam Vincze Bence gold/továbbjutó
Boros Fanni gold
8.osztály Horváth Angéla gold/továbbjutó
Darunday Llianne silver

 

Az angol munkaközösség tagjai

Fotógaléria:

 

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.