Atlétika városi diákolimpia verseny

Az atlétika diákolimpia városi versenyén a III. korcsoportban iskolánkat a következő tanulók képviselték: Bilics Boglárka, Németh Borbála, Vass Hanna, Szórádi Ádám, Tóth András, Vass Benedek.

Németh Borbála magasugrásban 2. helyezést ért el, kislabdadobásban 3. helyezett lett. Vass Benedek szintén magasugrásban az első helyen végzett.
A megyei bajnokságon magasugrásban is dobogón végzett Vass Benedek, 3. helyezett lett.

Agora Gyermek- és Ifjúsági Művészeti Fesztivál 2019.

Helyezettek:

Vers kategória:

  • Boros Fanni – ezüst minősítés (alsós)
  • Vincze Bence – bronz minősítés (alsós)

 

Modern tánc kategória:

  • Németh Hunor Dénes – Varga Ramóna Linda – arany minősítés (alsós)
  • Juhász Olivér – Németh Zorka Dorka – arany minősítés (felsős)

 

Egyéb / színdarab kategória:

  • A bátor kis nyuszik – 1. osztály – ezüst minősítés
  • Csiribiri társulat – 5. osztály – bronz minősítés

 

Gratulálunk a gyerekeknek, és köszönet a felkészítő tanároknak!

Diákolimpián elért eredmények

Grabarics Milán bejutott az I. korcsoportos, 50 méteres mellúszás döntőjébe, ahol országos 16. helyezést ért el.

A III. korcsoportos lány kézilabda csapat ezüstérmet szerzett a városi bajnokságon, így a megyei döntőn mérethette meg magát, ahol 5. helyezést ért el. A csapat tagjai : Czenki Petra, Lakics Leila, Kelemen Júlia, Novák Luca, Oláh Gabriella, Sebestyén Zsófia, Sugár Dorka, Tájmel Anna, Varga Olívia.

Tóth András ezüstérmet szerzett a tollaslabda III. korcsoportos versenyén, így biztosítva a továbbjutást.

Az iskola tanulói megmérettették magukat a mezei futóversenyen, ahol Bilics Boglárka, Czenki Petra, Németh Borbála és Sebestyén Zsófia alkotta a lány csapatot, Fülöp Szilárd, Jászberényi Ádám, Németh Bence, Spitzer Vendel és Vincze Bence alkotta a fiú csapatot. Németh Bence egyéni 5. helyezést ért el.

A röplabda városi versenyen Bilics Boglárka, Horváth Hanna, Mayer Kármen, Németh Borbála, Poór Noémi, Tibold Emma és Vass Hanna képviselte az iskolát.

A kötélugró versenyen Varga Olívia, és Varga Laura képviselte iskolánkat.

Fenntarthatósági Témahét Környezetvédelmi Napja – 2019. 03. 19.

A Vízügyi Igazgatóság munkatársai minden korosztály számára érdekes és változatos előadást, foglalkozást tartottak valamennyi osztály számára. Iskolánk a Te Szedd! mozgalomba bekapcsolódva ezen a napon a környező utcákon, elhagyatott helyeken, parkban gyűjtötték össze a hulladékot.

Emlékezetes mindannyiunk számára.

1848 Emlékfutás

1. osztály
  1. Pankotay Emma
  2. Brunó Sarah
  3. Bárány Anna
  1. Tóth-Hencsey Gergő
  2. Szabó Sebestyén
  3. Dankovics Ákos

2. osztály
  1. Lakics Lara
  2. Keresztes Irina
  3. Trencsér Alexandra
  1. Grabarics Milán
  2. Grabarics Gergő
  3. Récsey Bence

3. osztály
  1. Imre Vanessza (Rum)
  2. Horváth Maja
  3. Hergovics Dóra (Vát)
  1. Hideg Botond (Rum)
  2. Németh Hunor
  3. Spitzer Vendel

4. osztály
  1. Varga Olívia
  2. Puklér Sára
  3. Boros Fanni
  1. Németh Bence
  2. Paksa Botond
  3. Barbarics Máté (Rum)

5. osztály
  1. Czenki Petra
  2. Oláh Gabriella
  3. Simon Ivett (Vát)
  1. Tóth András
  2. Pintér Kornél
  3. Szabó Bertalan

6. osztály
  1. Németh Borbála
  2. Antal Anabella (Rum)
  3. Lénárt Orsolya (Rum)
    Darunday M. Llianne
  1. Kámán Péter (Rum)
  2. Vass Benedek
  3. Kolompár Kilián

7. osztály
  1. Tájmel Anna
  2. Kovács Réka
  3. Albert Eszter
  1. Kelemen Máté (Vát)
  2. Simon Levente (Vát)
  3. Gecse Levente

8. osztály
  1. Németh Nóra (Rum)
  2. Balta Anna
  3. Horváth Alíz
  1. Tóth Zoltán
  2. Csirkovics Dániel (Rum)
  3. Németh Barnabás

Fénykép galéria a futásról és a díjátadásról.