Autómentes Nap – 2021. szeptember 22.

2021.09.23

Szombathely Megyei Jogú Város és az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ szervezésében megvalósuló Autómentes Napon vett részt az 5.b osztály.
Az Autómentes Nap alkalmából játékos ügyességi és sportversenyekre hívták az általános iskolák tanulóit.

Az időjárás nem volt kegyes hozzánk, de a gyerekek mindenképp szerették volna magukat kipróbálni a versenyszámokban. A görkori számot sajnos lefújták a csúszós térkő miatt, amiért a lányok méltán voltak szomorúak.
Kerékpáros és rolleres akadálypályán kellett a tanulóknak különböző feladatokat végrehajtani.
Sok érmet zsebeltek be ügyességükkel:
Alexy Péter
Gombos Zalán
Lengyel Tünde
Németh Gergő
Szabó Botond
Németh Nóra
Récsey Bence.
A helyi TV is készített riportot, amely az alábbi linken elérhető:
Gratulálok a versenyzőknek és minden elismerés a rossz idő ellenére is kitörő lelkesedéssel buzdító osztálytársaknak!

Nagy Gabriella osztályfőnök