Az 1.a osztály rendkívüli magyar órája

2022.05.26

Osztályunk ismét könyvtárba látogatott, de most a Berzsenyi Dániel Könyvtár falai között nézhettünk körül. Meghallgathattunk egy mesét, majd könyvajánlót kaptunk a nyári olvasmányok kiválasztásához.

Nagyon jól éreztük magunkat! A kis kirándulásunkat fagyizással zártuk. Alig várjuk, hogy újra mehessünk!

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.