Medvematek szabadtéri matematikaverseny

2022.05.18

A Medvematek szabadtéri matematikaversenyen, melyet idén először a Csónakázó-tónál rendeztek meg, mint szombathelyi helyszín, az iskola csapata 3. helyet és ezzel Ezüstmedve minősítést szerzett.

A csapat tagjai: Oláh Gabriella, Mosonyi-Nagy Máté és Tóth András 8. osztályos tanulók.

Gratulálunk nekik!

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.