Farsang 2022

2022.03.14

Az alsós gyerekek február 15-én délután egy közös tombolasorsolással kezdték a farsangi mulatságukat. Ebéd után előkerültek az ötletes, látványos jelmezek, amiket osztályok meg is mutattak a zsűrinek. Míg a zsűri tagja visszavonultak meghozni nehéz döntésüket, minden osztály belefogott a farsangi mulatságba, játékokba, eszem-iszomba. Megint egy vidám, feledhetetlen délután töltöttünk együtt. Gratulálunk minden díjazottunknak:
1. helyezett Zsoldos Lilien szellemírtó
2. helyezett: Nemeth Frida minden évszak tündére
3. helyezett Kovács Arnold COVid kutató
1. helyezett Rába Liza – Crazy Cat Lady
2. helyezett Horváth Balázs – Steve (Minecraft)
3. helyezett Marosits Szonja – Telefon
2. osztály:
1. helyezett Bárány Balázs: TRANSFORMERS
2. helyezett Németh László Nimród: FEL!
3. helyezett Rába Soma: LEGO
3. a
1. helyezett: N. Anna főnix
2. helyezett: L. Matyi “só-hajtó”
3. helyezett: P. Bence halványlila dunszt
1.helyezett: Horváth Misa-Transformers
2.helyezett: Varga Szonja – Popcorn
3.helyezett: Zsoldos Bálint- Univerzum
4.osztály
1.helyezett: Bárány Anna-strandpapucs
2.helyezett- Szalóky Laura-plüss automata
3.helyezett-Szilvágyi Nóra-mikroszkóp

A felsősök farsangja február 28-án került megrendezésre, ahol a tombolasorsolás után minden osztály (sajnos megint csak) online bemutatta farsangi táncát. A buli közös tortázással, pizzázással, tánccal folytatódott.