I. Schott Kupa Lukácsháza Nyitrás rockisok a dobogón

2022.06.05

Június 4-én 25 gyermek képviselte iskolánkat az I. Schott Kupa akrobatikus rock and roll versenyen. A gyermekek különböző kategóriákban indultak, és gyönyörű eredményekkel tértek haza. Többen is dobogóra állhattak, voltak akik a legfelső fokára. A most debütált versenyzőinkre is büszkék lehetünk, túlteljesítették a kitűzött célokat.

Eredmények:

Kids formáció (akik szeptemberben kezdtel el ismerkedni ezzel a sporttal): 1. hely 🥇

Kids formáció tagjai: Bogyai Alissza, Bonyhádi Sári, Csejtey Noémi, Hujber Kálmán, Németh Frida, Sándor Bianka, Marosits Szonja Mira, Rába Lizi, Déri Kiara, Bogáti Nóra, Kálmán Korina, Szanyi Sári, Drienyovszki Péter, Drienyovszki Ádám, Szalai-Erhardt Áron

Kislány kategória (25 párosból):

5. hely Póczik Panna – Gáspár Viktória

9. hely Kocsis Kata Borka – Szelezsán Emese

14. hely Kocsis Kata Borka – Farkas Maja

Lány kategória (17 párosból):

2. hely 🥈 Keresztes Dorina – Gáspár Viktória

Nagylány kategória:

1. hely 🥇 Keresztes Dorina – Trencsér Alexandra

4. hely Guttmann Kira – Guttmann Szófia