Városi Diáksport Napok

2022.06.02

A városi Diáksport Napokon iskolánk tanulói lábtengó és streetball versenyszámokban mérették meg magukat. A lábtengó csapat a második helyet szerezte meg, a streetball csapat pedig az ötödik helyen végzett.

Gratulálunk a versenyzőknek!

Lábtengó csapat tagjai : Andor Áron, Németh Bence

Streetball csapat tagjai : Csőre Levente, Gecse Kristóf, Maczkó Márk, Móricz Nándor, Paksa Botond

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.