II. Concordia Kupa Horvátzsidány 2 arany 1 ezüst 1 bronz és rengeteg értékes helyezés

2023.04.19

Elkezdődött a versenyszezon nálunk is. A rockis gyerekek nagyon népes mezőnyben egy maratoni versenyen a következő helyezéseket érték el Horvátzsidányban:

Serdülő kisformáció:

🥇Dreamstars (Nyitra-Galaxy) Ács Nóra Horváth Csenge Guttmann Szófia Guttmann Kíra Trencsér Alexandra Keresztes Dorina Gáspár Viktória

Trió girls kategória: 🥇 Kocsis Kata – Farkas Maja – Szelezsán Emese

Gyerek I. kategória: 🥈 Drienyovszky Péter – Marosits Szonja

Mini kategória:

🥉 Hujber Kálmán – Németh Frida

🏅4. hely Kóczán Ármin – Fordán Florina

🏅5. hely Drienyovszky Ádám – Rába Liza

🏅 6. hely Szalai-Erhardt Áron – Déri Kiara

Girls kategória: 🏅4. hely Póczik Panna – Gáspár Rebeka

Little girls kategória:

🏅7. hely Csejtey Noémi – Bogyai Alissza

🎗️12. hely Szanyi Sára – Bogáth Nóra

Solo little girls: 🏅4. hely Tompa Lilla

Mindenkinek gratulálunk és további sikereket kívánunk!