II. Robolimpia Szombathelyen

2021.11.26

A versenyen iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek:

  1. Maczkó Márk és Spitzer Valter alkottak egy csapatot  “Pixelteam”  néven.

A standard szumó bajnokságban 1-es kategóriában (általános iskola) – 1.helyezés,

Majd a gimnáziumi 1. helyezettel is kellett versenyezniük és őket is legyőzték. Ők kapták meg a vándorserleget egy évre.

Az extrém bajnokságban – 3. helyezést értek el.

  1. Vincze Bence –  Horváth Mihály (Oladi Ált. Isk.) páros mindhárom kategóriában indult, eredményeik:

ExtRém szumo verseny – I. helyezés
Standard szumo verseny – II. helyezés
Gyorsasági vonalkövetés – II. helyezés

Gratulálunk az eredményes szerepléshez!

 

 

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.