Karácsonyi csúnya pulcsis nap

2019.12.19
Ezen a napon kezdeményezett jótékonysági gyűjtésen 19.000,- Ft gyűlt össze. Ezt az összeget az “Adjunk esélyt, hogy ne csak remény legyen!” kezdeményezés javára, Farkas László és Gőczi Dominik DMD izomdistrophia betegségben szenvedő gyermekek gyógyulására ajánljuk fel.
Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.