Ki Mit Tud eredmények – 2021

2021.03.02

Versmondás alsó tagozat:
1. Győrvári Lili 3. o.
2. Bóna Ádám 2. a
2. Vajcs Réka 3. o.

Versmondás felső tagozat:
1. Albert Bence 7. o.

Hangszer alsó tagozat:
1. Grabarics Milán 4. a
2. Amatics Kata 3. o.
2. Németh Vilmos 3. o.
3. Bárány Anna 3. o.

Hangszer felső tagozat:
1. Weiglein Ágnes 6. a
1. Szalóky Dorina 5. o.

Ének:
1. Grabarics Duó 4. a
1. Pál Martin 2. a

Tánc:
1. Vincze Bítia – Idaházi Anna 3. o.
2. 4. b osztály

Különdíj: 8. osztály műsora

Egyéb:
1. 4. a osztály
2. 3. osztály

Gratulálunk minden résztvevőnek!

A Ki Mit Tud-ra beküldött produkciók az alábbi linken megtekinthetők:

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.