Ki-Mit-Tud

2020.03.02

Eredmény
2020. február 26.

Versmondás alsó tagozat:
1. Győrvári Lili 2. o.
1. Németh Lili 1. a
2. Keresztes Dorina
2. Szanyi Fruzsina
3. Baán Zsófia
3. Kovás Laura

Versmondás felső tagozat:
1. Vincze Bence 5. a
1. Németh Nóra 5. a
2. Krisztánovics Alexa 7. o.
2. Szőnye Viktória
3. Zábó Bulcsú 5.
3. Lengyel Renáta 5. a

Prózamondás:
1. Horváth Zsombor
2. Grabarics Gergő és Milán

Hangszer:
1. Grabarics Milán
2. Idaházi Anna

Ének:
1. Grabarics Gergő és Takács Réka

Tánc:
1. Takács Luca – Molnár Eszter páros
2. Keresztes Dorina – Guttmann Szofi páros
3. Idaházi Anna – Ujházi Laura páros 2. o.
Különdíj: Társastánc csoport

Jelenet:
3. a és 6. osztály jelenete

Galéria:

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.