Kimagasló eredmény a Kalmár László Országos Matematika Versenyen

2020.10.27
Mosonyi-Nagy Máté 7. osztályos tanuló a Kalmár László Országos Matematika Verseny megyei fordulóján 2. helyezést ért el. Országosan az azonos pontszámokat nézve 11., sorszám szerint az 57. helyen végzett.
Gratulálunk kimagasló teljesítményéhez!
Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.