A magyar költészet napja 2021

2021.04.10

Április 11-e a magyar költészet napja. Ez alkalomból diákjaink a legkedvesebb versüket szavalják, megemlékezvén József Attila születésének napjáról.

Hallgassátok meg a verseket, és szerezzetek további ismereteket költőkről, versekről! Kattintsatok a két lenti linkre, olvassatok, játsszatok!

Alsósoknak:

 

Felsősöknek:

 

 

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.