Könyvtári óra a 3. b-ben

2022.01.18

A könyvtári órák mindig nagy élményt nyújtanak a gyerekeknek, mert más a helyszín, mások a feladatok, szabadabb, mozgalmasabb a könyvek keresése miatt.

A múlt héten a 3. b-sek is nagy örömmel vettek részt a könyvtárhasználati órán.

Jó volt a megszépült, felújított könyvtárban bekuckózni a könyvek közé.

Anett néni érdekes feladatokkal várt minket.

Sok mindent megtudtunk a könyvtár rendszeréről, de ismételhettük is a magyarórán megtanult ismereteket.

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.