Iskolánk nagy büszkesége, hogy végzős tanulóink közül Pankotay Emma és Takács Luca elnyerte a „Magyarország jó tanulója, jó sportolója” címet.
Mindketten kiemelkedő tanulmányi eredményeikkel, példamutató szorgalmukkal és kimagasló sportteljesítményükkel érdemelték ki ezt az elismerést.
Az atlétika területén elért sikereik figyelemre méltóak: a diákolimpia városi fordulójában 100 méteres síkfutásban Pankotay Emma első, Takács Luca második helyezést szerzett. A megyei versenyen ugyanez a sorrend ismétlődött meg: Pankotay Emma az első, Takács Luca a második helyen végzett. Az országos döntőben a legjobbak között versenyezve Pankotay Emma ezüstérmet, Takács Luca pedig bronzérmet szerzett.
Szívből gratulálunk Pankotay Emmának és Takács Lucának a rangos elismeréshez és a kiváló sporteredményekhez, további tanulmányi és sportpályafutásukhoz pedig sok sikert kívánunk!







