Novemberi DÖK programok

2019.11.29

A Diákönkormányzat Halloween alkalmából tökfaragó versenyt hirdetett. Az iskola tanulói szép számmal hoztak ötletes alkotásokat.

A verseny eredménye:

1. helyezett: Győrvári Lili 2. osztály 

2. helyezett: Móricz Nándor 5. a osztály 

3. helyezett: Tájmel Anna, Norczen Lili 8. osztály

Novemberben megszépült iskolánk is. A DÖK kérésére minden osztály Hálaadás témakörben készített dekorációt, amik kikerültek az aulákba.

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.