Országos rocky sikerek

2020.09.23

Iskolánk 3 tanulója a pestszentimrei sportkastélyban járt a hétvégén, ahol egy rendkívüli országos pontszerző versenyen vettek részt.
Boros Fanni a Christals nevű children kisformációval a dobogó 2. fokára állhatott.
Németh Hunor Dénes és párja Varga Ramóna Linda children kategóriában betáncolta magát a döntőbe, és ott a 6. helyen végzett.
Takács Réka és párja Rabi Márton couple dance show kategóriában pedig a 9. helyet szerezte meg.

Gratulálunk!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.