Play and Win! 4 fordulós országos angol levelező verseny

2024.06.06

A 3.a osztályból is részt vettek a Hebe által szervezett Play and Win! 4 fordulós országos angol levelező versenyen.

A gyerekek csoportban és egyénileg is versenyeztek.

Kovács Arnold A1 nyelvi szinten 5. helyezést ért el.
Bonyhádi Sári A0 nyelvi szinten 18. helyezést ért el.
Hujber Kálmán, Nagy Boldizsár és Strobl Ádám csapata A0 nyelvi szinten 24. helyezést ért el.
Németh Frida, Póczik Milla és Szalai- Erhardt Áron csapata A0 nyelvi szinten 14. helyezést ért el.

Kiváló teljesítményükhöz gratulálunk!

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.