Rock and Roll Táncverseny

2019.10.25
2019. október 12-én Dunaszerdahelyen került megrendezésre a Nemzetek Közötti Rock and Roll Táncverseny, ahol 6 ország legjobb táncosai szerepeltek.
A Nyitra Utcai Általános Iskola színeiben Nagy Anna Róza és Németh Nóra duo junior kategóriában 15. helyezést ért el.
Büszkék vagyunk rájuk és gratulálunk!
Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.