Sulizsák-Göncölj a Földért

2022.06.27

2022. június 27-én Iskolánk csatlakozott a Sulizsák – Göncölj a Földért! használt ruha gyűjtési akciójához.

Példát mutathatunk egymásnak az újrahasznosítással, hiszen ez már menő dolog. A bezsákolt ruhákat a helyszínen átvette, és lemérte a Sulizsák munkatársa, összesen 1045 kg lett, majd egy rögzített kilónkénti árat fizettek érte, amit az intézmény kapott meg, a szülők és gyerekek támogatásaként.

Köszönjük a szülőknek a támogatást!

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.