Tájékoztató az angol nyelvi szakjegyzetek átvételéről

2019.08.22

Tájékoztatjuk az érintetteteket, hogy a hiányzó könyvek megérkeztek, így augusztus 23-tól (péntek) átvehető a könyvcsomag. A 3. osztályosok részére a munkafüzet nem érkezett meg, csak a tankönyveket tudják kiadni.

Az alábbi könyveket csak a Líra könyvesboltban (Szombathely, Kossuth Lajos u. 8.) tudják átvenni augusztus 30-ig.

1. osztály

 • Playway to English 1. AB. (2. kiadás)
 • Playway to English 1. PB. (2. kiadás)
 • My First Billingual Science Book

2. osztály

 • Plaway to English 2. AB. (2. kiadás)
 • Plaway to English 2. PB. (2. kiadás)

3. osztály

 • Playway to English 3. AB. (2. kiadás)
 • Playway to English3. PB. (2. kiadás)

4. osztály

 • English Plus Starter Munkafüzet
 • English Plus Starter Tankönyv

8. osztályból 3 fő, akik ezt választották

 • Biology Book 8.
 • Biology Workbook 8.
 • Geography Book 8.
 • Geography Workbook 8.
 • Civilisation 8.

Az alábbi szakjegyzeteket az iskolában lehet átvenni szeptemberben:

3. osztály

 • Nature and Science Book 3.

4. osztály

 • Nature and Science Book 4.

5. osztály

 • Civilisation 5-6.
 • Science Book 5.
 • Science Workbook 5.

6. osztály

 • Science Book 6.
 • Science Workbook 6.

7. osztály

 • Biology Book 7.
 • Biology Workbook 7.
 • Geography Book 7.
 • Geography Workbook 7.
 • Civilisation 7.

8. osztályból 18 fő, akik ezt választották

 • Biology Book 8.
 • Biology Workbook 8.
 • Geography Book 8.
 • Geography Workbook 8.
 • Civilisation 8.
Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.