„A fürdőkultúra Fejlesztéséért Vas Vármegyében” rajz és irodalmi pályázat

2024.04.03

A Víz világnapjához kapcsolódva idén 9. alkalommal rendezte meg nagysikerű iskolai egészségfejlesztési programját a kormányhivatal Népegészségügyi Főosztálya.

A program rajz és irodalmi pályázat eredményhirdetésével zárult, ahol iskolánk két tanulója is különdíjat kapott.

  • Lasics Mátyás 5.b rajz különdíj
  • Poór-Horváth Szofi 5.b. irodalmi különdíj

Gratulálunk!

 

Közeledő események:
Képzés
Nyitra Utcai Általános Iskola 2005 szeptemberétől magyar-angol két tanítási nyelvű oktatást biztosít. A két tanítási nyelvű oktatás célja, hogy az anyanyelvi és az idegen nyelvi tudást kiegyensúlyozottan fejlessze, a tanulókat megtanítsa az idegen nyelven való tanulásra, az idegen nyelvű információk feldolgozására, a tanulók alkalmassá váljanak arra, hogy tanulmányaikat akár magyarul, akár idegen nyelven folytassák, illetve szakmájukat mind a két nyelven gyakorolják.
CROM Robotikai Klub
A klub célja, hogy tehetséges, érdeklődő gyerekek számára robotikai, elektronikai, programozási területen lehetőséget biztosítson az érdeklődésüknek megfelelő korszerű ismeretek magasabb szintű elsajátítására.